web pro lidi s láskou ke starým autům

web pro lidi s láskou ke starým autům

Moje sbírka aut

Již jako náctiletí jsme s bráchou vlastnili několik motocyklů, ale ta pravá sbírka začala až v roce 2003. V tomto roce jsem navštívil několik závodů Truck Trialu a nákladní vozy mě uchvátili do takové míry, že jsem si řekl, že něco takového také musím mít.

Začal jsem tedy hledat, ale byl jsem student a můj limit byl kolem 30 tisíc korun . Strašně moc jsem chtěl koupit Tatru a úplně nejvíc Tatru 111 nebo 141. Bohužel v této cenové relaci jsem nic nenašel. Našel jsem spousty aut kolem šedesáti tisíc a výš, ale na to jsem bohužel neměl finance. Pokud bych se mohl vrátit do této doby, tak bych si půjčil a Tatru koupil. V současné době se již k takovému vozu nedostanu. Na trhu se již neprodává nic jiného než jeřáby v dezolátním stavu. Když už jsem měl Tatru 111- jeřáb domluvenou a slíbenou (poprvé jsem se na ni ptal již v roce 2003, k prodeji mělo dojít na jaře 2011), tak mi ji za velmi podivných okolností vyfoukl jeden "podvodník". Doufám, že ji alespoň dá dohromady, jak sliboval.

Po neúspěšném pátrání po Tatře 111,128,141 a 138 , nebo po Škoda 706 R – Barče jsme byli na výletě na zámku Sychrov. A tam jsem poprvé uviděl dnes již mou Pragu RND.  A tak začala moje sbírka.